"Kurulduğu günden bu yana aile şirketi özelliğini koruyan Öz Hasanoğlu Turizm, öncelikle müşteri memnuniyetini hedef alarak sektöründe lider olma özelliğini İstanbul, Bursa, Trabzon, Gence, Bakü yolunda karşılıklı seferlerle siz misafirlerimiz sayesinde devam ettirmektedir."

Aliquam venenatis enim in mi iaculis in tempor lectus tempor et convallis erat pellentesque

Araç Filomuz

Daima müşterilerinin güvenliğini ve rahatını düşünen Öz Hasanoğlu Ailesi sürekli olarak yenilediği otobüs filosu ile rakiplerine açık ara fark atmış durumdadır. Her hafta düzenli olarak yapılan bakımları, her sefer sonunda yapılan detaylı araç temizliği ile otobüslerimiz daima temiz ve sorunsuz olarak hizmet vermektedir. Öz Hasanoğlu Turizm’i rakiplerinden ayıran en büyük özelliği ise filosunda bulunan Mercedes Benz  Travego markalı otobüslerdir. Bu otobüs Azerbaycan’a ilk defa Öz Hasanoğlu Turizm tarafından getirilmiştir.

Şu anda da Öz Hasanoğlu Turizm’in diğer firmalara göre en büyük özelliği en genç otobüs filosuna sahip olmasıdır.

  • TÜM ARAÇ FİLOMUZDA UYDU YAYINI BAĞLANTILI, USB DESTEKLİ KOLTUK ARKASI TV SİSTEMİ VARDIR.

Güzergah


İstanbul Aksaray’daki Avrupa Garajı’ndan kalkan araçlarımız yukarıdaki haritada da görüldüğü üzere İstanbul-Ankara otobanından İzmit mevkiindeki McDonald’s dinlenme tesislerinde Bursa‘dan servislerimiz aracılığı ile gelen yolcularımızı aldıktan sonra Bolu tünelini geçerek Gerede kavşağından ayrılırlar. Sırasıyla ;

1-) Bolu Dinlenme Tesisleri;
2-) Çorum-Osmancık Yeni Anadolu Dinlenme Tesisleri;
3-) Samsun-Ruşen Tesisleri;
4-) Giresun-Çavuşlu Dinlenme Tesisleri’nde

verilen yarım saat yemek ve ihtiyaç molasının ardından kontenjanlı yolcularımızı almak üzere Trabzon ofisimizin önüne gelinir. Buradan devam eden aracımız Türkiye’nin en uç noktasında, Ecevit Dinlenme Tesisleri’nde verilen son yemek molasıyla Sarp Kara Sınır Kapısı’na gelir. Yapılan pasaport kontrolleri sonrası Gürcistan‘a giriş yapan otobüslerimiz sırasıyla Batum, Kobuleti, Samtredia, Kutaisi, Khashuri, Gori, Tiflis, Rustavi istikametiyle Azerbaycan sınırına gelir. Yapılan kontroller sonrasında Qazax, Şemkir, Gence, Yevlax, Kürdemir, Hacıqabul rotasıyla Bakü‘ye ulaşılır.

Bir başka Öz Hasanoğlu yolculuğunda görüşmek dileğiyle…

Seferlerimiz